Kam dál:

Reality:

  • Obecná nabídka nemovitostí ze všech koutů republiky na Reality.name
  • Nejlepší Bydlení vám zajistí většinou pouze dobrá realitní kancelář, pokud se v dané lokalitě nevyskytujete často.
  • Exekuce nemovitostí se dá dnes relativně lehce vyřešit s profesionály.

  • Výkup nemovitostí je jednou z variant pokud potřebujete opravdu rychle hotovost.

Domy:

  • Než jezdit do ciziny zkuste najít ubytování na Chaty a chalupy a strávit dovolenou v Čechách a nebo na Slovensku.
  • Inzerujte efektivně Prodej domů


Plzeň – Bolevec: analýza nemovitostí

V Bolevci žije cca 37.000 obyvatel na 16 hektarech. Je zde kolem 2300 adres z toho je vidět, že jde o sídliště a obyvatelé zde žijí převážně v panelových domech. Nicméně, protože první osídlení začaly již koncem 14 stol. Je zde zachovalé centrum Bolevecká náves, které bylo prohlášeno za památkovou zónu.

Oblast je charakteristická svými rybníky, které zde začaly být budovány již v 15 stol. a lesy, je zde proto možné provozovat mnoho vodních sportů, rybolov, pěší turistiku či cykloturistiku.

Občanská vybavenost

Z hlediska rodinného života je zde k dispozici vše potřebné. Mateřské školky, základní školy, lékaři, sportovní hřiště, bazény, přírodní koupaliště, obchody, restaurace, parky atd.

Dopravní obslužnost

Jezdí sem z centra Plzně MHD, spoj trvá cca 20 minut. Spojení na Bolevec je dobré, nicméně vzhledem k počtu obyvatel, kteří jezdí směrem na Bolevec  jsou zde v době dopravních špiček zácpy.

Analýza nemovitostí

Jedná se převážně o nabídku panelových domů i když jsou lokality v centru nebo na Mikulce, kde jsou k dispozici rodinné domy a chaty a chalupy.

Vzhledem k množství bytů se zde na realitním trhu stále něco děje ať už z hlediska pronájmu nebo prodeje.

Byty na prodej stojí podle umístění, stavu a velikosti mezi 17-23 tisíci Kč za metr čtvereční. Pronájem bytu garsonky či 1+1 lze mít zařízený i pod 5.000 Kč ceny jsou mezi 4-8 tisíci Kč, nabídka je široká. Byty dvoupokojové těch je poskrovnu a nájem obvykle mezi 7-9 tisíci. 3+1 byty začínají na 8 tisících, cihlové se zde pronajímají přes 11 tis. Kč. Vše bez energií a poplatků.

Pozemky je jich nedostatek.. Stavební pro bydlení cca 2-2,5 tisíce za metr čtvereční nicméně v centru Bolevce se šplhají ceny ke 4 tis./m2 i více. Závisí na lokalitě a poloze.

Ceny rodinných domů se pohybují mezi 4-8 mil. Kč i dražší. Závisí na poloze.

Dále ještě dominanta, které je věnována samostatná pasáž: Plzeň Bolevec a vrch Mikulka: analýza nemovitostí

Pokud uvažujete o koupi, prodeji, pronájmu v této lokalitě, neváhejte nás kontaktovat. Naši profesionální makléři vám rádi pomohou realizovat vaše představy.

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@reality-plzen.eu

Vyhledávání reality v Plzni:

 

Pronájem bytu