Kam dál:

Reality:

  • Obecná nabídka nemovitostí ze všech koutů republiky na Reality.name
  • Nejlepší Bydlení vám zajistí většinou pouze dobrá realitní kancelář, pokud se v dané lokalitě nevyskytujete často.
  • Exekuce nemovitostí se dá dnes relativně lehce vyřešit s profesionály.

  • Výkup nemovitostí je jednou z variant pokud potřebujete opravdu rychle hotovost.

Domy:

  • Než jezdit do ciziny zkuste najít ubytování na Chaty a chalupy a strávit dovolenou v Čechách a nebo na Slovensku.
  • Inzerujte efektivně Prodej domů


Plzeň Bolevec a vrch Mikulka: analýza nemovitostí

Bolevec je součástí největší plzeňské části Plzeň 1. Katastrální území má velikost 16 km2. Počet obyvatel je kolem 36 tisíc a počet adres v Bolevci je 2324. Celý Bolevec viz zde: Plzeň Bolevec: analýza nemovitostí

Celková analýza Plzeň 1 zde: Plzeň 1 – analýza nemovitostí

Na jeho území se nachází především panelová sídliště, nicméně je zde rovněž vrch Mikulka což je jedna z nejlepších realitních adres pro bydlení v Plzni.

Vrch se nachází nad Fakultní nemocnicí na sídlišti Lochotín. Je položený 378 m.n.m a je pojmenovaný po Ing. Jindřichu Mikuleckém, významném plzeňském činiteli.

Vrch poskytuje výborný výhled na celo Plzeň, zejména na centrum: viz: Plzeň centrum analýza nemovitostí  a dále také na Severní předměstí. Proto se dříve jmenoval Stráž.

Z druhé část kopce se nalézá Roudná odkud při inverzích směřují obyvatelé na kopec , aby se nadýchali lepšího vzduchu než v nízko položené Roudné.

Je zde krásná příroda a klid se soustavou Boleveckých rybníků, navíc je blízko do centra, proto nabízí neopakovatelnou výhodu blízkosti centra a zároveň do přírody. Je zde možnost procházek, cyklostezek, běžkování v zimě.

Lokalita nabízí dobrou občanskou vybavenost se vším potřebným.

Populární je zejména jižní strana vrcu směrem k Roudné, kde se stavělo od devadesátých let.

Severní strana je dlouhodobě zahrádkářskou kolonií z historiíí desítek let nicméně i zde se pilně stavělo a renovovalo což se projevilu na rázu bydlení, které se ne každému bude líbit. Postavily se zde nové řadové rodinné domy v oblasti bývalé zahrádkářské kolonie “Rybízovna – ul. Pod Stráží“, a pár bytových domů v ul. U Velkého rybníka směrem k Boleveckému rybníku. Dále pak bytový dům u Meterologické stanice Bolevec-Mikulka na bývalém hřišti.

Pokud chcete koupit nebo prodat dům, chatu, chalupu v této lokalitě, naši profesionální makléři vám rádi pomohou s realizací celého záměru. Obraťte se na nás s důvěrou zdejší trh známe velmi dobře.

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@reality-plzen.eu

Vyhledávání reality v Plzni:

 

Pronájem bytu