Kam dál:

Reality:

  • Obecná nabídka nemovitostí ze všech koutů republiky na Reality.name
  • Nejlepší Bydlení vám zajistí většinou pouze dobrá realitní kancelář, pokud se v dané lokalitě nevyskytujete často.
  • Exekuce nemovitostí se dá dnes relativně lehce vyřešit s profesionály.

  • Výkup nemovitostí je jednou z variant pokud potřebujete opravdu rychle hotovost.

Domy:

  • Než jezdit do ciziny zkuste najít ubytování na Chaty a chalupy a strávit dovolenou v Čechách a nebo na Slovensku.
  • Inzerujte efektivně Prodej domů


Plzeň 1 – analýza nemovitostí

 

Jde o severní část Plzně s více než 50.000 obyvateli. Jde o nejlidnatější městskou část někdy také nazývanou Severní předměstí. Vzhledem k tomu, že je zde minimum průmyslu a bývalou zemědělskou oblast,a je zde dostatek přírody a vodních ploch (rybníky) jde o část s nejčistším ovzduším.

Zahrnuje starou čtvrť Roudná, části Bolevec, Lochotín, Bílá Hora, Košutka, Vinice. Nejvíce obyvatel sídlí na převážně panelových sídlištích Bolevec, Košutka, Vinice.

S centrem Plzně je oblast spojená několika mosty a MHD což jsou linky tramvaje a autobusů.

Je zde široká, výborná občanská vybavenost s až nadbytkem kapacit zejm. v základním a mateřském školství, jsou zde učiliště a střední školy, lékařská fakulta.

Je zde Fakultní nemocnice, zdravotní střediska, všechny důležité úřady, TV jednoty, ZOO, rekreační zóny kolem rybníků (Bolevecké, Lochotínský park), zimní stadion, plavecký stadion, střelnice, dobrovolní hasiči.

Oddíl Junák, Středisko volného času dětí a mládeže. Mnoho obchodů např. Albert, Globus a menších obchodní center a služeb, restaurace a kluby zábavy.

Lokalita pro rodiny s dětmi jako stvořená.

Problém je s automobilovou dopravou v době špiček, kdy se tvoří kolony.

Z hlediska realitního trhu lokalita poskytuje široké možnosti výběru od rodinných domů a vil až po cihlové a panelové byty i novostavby. Závisí na vašem záměru a lokalitě.

 

Ceny bytů na prodej

Oblast Plzně 1 je široký pojem, nicméně lze říci, že ceny bytů a nemovitostí v roce 2013 vzrostly minimálně o 5-8% meziročně. Byty 1+kk v panelu se nejčastěji pohybují mezi 740-800. tis Kč, 1+1 800-900 tis. Kč, 2+1 1,050-1,2 mil. Kč, 3+1 1,3-1,6 mil. Kč v závislosti na lokalitě a stavu. Průměrně na m2 je to kolem 27.000 Kč

Ceny bytů k pronájmu

Ve standardu se nájemné pohybuje mezi 94-100 Kč/m2 za byt dáte obvykle za nájem 6-7.000 Kč.

Jelikož jde o větší oblast a ceny se mohou lišit, rádi vám pomůžeme s konkrétní koupí, prodejem, pronájmem podle vašich požadavků. Máme zkušené makléře, kteří lokalitu Plzně 1 znají velmi dobře a rádi vám pomohou s realizací transakce. Neváhejte se proto na nás obrátit.

 

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@reality-plzen.eu

Vyhledávání reality v Plzni:

 

Pronájem bytu